עיצוב בתים כפריים

לא מעט אנשים שבונים בית חדש או משפצים את הבית הקיים שלהם מוצאים את עצמם תוהים כיצד כדאי להם לעצב את ביתם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סגנונות עיצוב, כאשר אחד מסגנונות העיצוב הפופולריים ביותר הוא סגנון העיצוב הכפרי. אם אתם אוהבים עיצוב חם ומזמין, אשר יהפוך את הבית שלכם למקום הנעים ביותר למגורים, כדאי שתתחילו לברר על עיצוב בתים כפריים. מדובר על סגנון עיצוב הרלוונטי לדירת מגורים בבניין או בוילה יוקרתית. מה שחשוב הוא לבחור איש מקצוע שיודע הכל על עיצוב וילות ודירות מגורים בסגנון עיצוב זה.

 

עיצוב בית בסגנון כפרי- במה מדובר?

המקור של סגנון העיצוב הכפרי מגיע מבתים ישנים באירופה ובארצות הברית אשר מתאפיינים בבניה המבוססת על משאבי טבעי קיימים וכן על יכולת עיבוד ידנית ושימוש בחומרים במצב הגולמי שלהם. עיצוב פנים כפרי יבוא לידי ביטוי במראה חמים ומזמין שיתאים לכל בית וחלל. החומרים שבהם משתמשים בסגנון עיצוב זה יהיו בעיקר סוגי עץ שונים וכהים לרבות אבן טבעית, פרופילי ברזל טבעיים, טקסטיל מחוספס ומעוטר ועוד. אל החומרים הללו יצטרפו צבעים שמתאימים כגון: גווני שמנת ובז', גוונים עדינים של חום ולא פעם גם גווני צהוב, אדום, ירוק ונחושת. העיצוב הכפרי מתאים מאוד לחללים גדולים ומרווחים שיש בהם כמות משמעותית של אור וזאת בעיקר בשל השילוב של אלמנטים דומיננטיים שיש להם חומריות מחוספסת וכן גוונים חזקים אשר בולעים אור ומכבידים על החלל. כדי להעצים את המראה כדאי לבחור במוצרי חשמל המשלבים מתכת וצבע עדין למראה שימושי וחם.

 

סלון בעיצוב כפרי

ליצירת סלון בעיצוב כפרי מומלץ לשלב מערכת ישיבה נוחה, מעוטרת ומזמינה, בשילוב עם כריות המשלבות טקסטורות שונות ושמיכת התכרבלות שזרוקה ברישול בסלון. מומלץ לשלב גם שולחן קפה מעץ גולמי חשוף שמשלב גם פיתוחי מתכת וצמחייה רבה. ניתן לשלב בריקים בצבע שמתאים לעיצוב הכללי או ליצור טיח דקורטיבי שיוצר מראה חמים ומחוספס.

 

חדרי שינה בעיצוב כפרי

חדרי שינה בעיצוב כפרי בבית יכללו מיטת עץ גדולה. ניתן להעצים את המראה על ידי שימוש במסגרת מוגבהת שיוצרת אלמנט מרכזי מרשים. מומלץ לשלב גם טקסטיל עם מאפיינים טבעיים כגון: כותנה מחוספסת. כדאי לשלב בחלל ריהוט כגון: שידות צד או שידת מגירות שיתאימו לגוון העץ.

 

עיצוב כפרי בחדרי אמבטיה

ליצירת חדר אמבטיה בעיצוב כפרי מומלץ לשלב חיפוי קיר דומיננטי מאבן טבעית יחד עם צביעה עמידה במים. מומלץ לשלב משטח כיור מעץ מלא עם כיור מונח וארון אחסון עם עיטורים, ידיות ופיתוחים. ניתן להוסיף משטח עץ נוסף מעל הניאגרה הסמויה או על אדן החלון וזאת לצורך יצירת המשכיות בין כל המרכיבים של החדר.

עיצוב בית בסגנון כפרי הוא ללא ספק הדבר שמעניק לכל בית עיצוב קסום, ביתי, נוח ומזמין. מדובר על סגנון עיצוב אשר מתאים לכל חלל וכמובן שחשוב להתאים אותו בהתאם לכל סוג וגודל של חלל. העיצוב המדובר מתאים במיוחד עבור אנשים שאוהבים את המראה הדקורטיבי הנוסטלגי וכן, אנשים שאוהבים את המראה החמים והאותנטי. עבור עיצוב מעין זה חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום וזאת בכדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת