יתרונות דלתות אקורדיון לחללים שונים בבית ובמשרד

ליהנות ממחיצות בלי להתקין דלתות מאסיביות בחללים השונים

מעוניינים במחיצה בלי לשבור קירות? רוצים ליצור מחיצה, אבל אין לכם מקום לדלת נפתחת? הפתרון המצוין ביותר עבורכם הוא דלת אקורדיון, מה שנקרא דלת הרמוניקה מתקפלת. אז קבלו את כל היתרונות במאמר קצר ותבחרו את הבחירה הנכונה של דלת האקורדיון המתאימה.

 

יתרון ראשון – דלתות חסכוניות בבית שלכם

דלתות אקורדיון הן חסכוניות. אתם פותחים אותן וסוגרים אותן, הן מתקפלות בתוך עצמן ולא מפריעות לאיש. לא תופסות מקום, ולכן מומלצות לחדרים, בעיקר לחדרים שבהם לא רוצים להתקין דלת מאסיבית. כיוון שהדלת נפתחת באקורדיון מושלם היא לא דורשת פתיחה לתוך פנים החדר או מחוצה לו, וכך היא חוסכת מקום ולא מפריעה לתנועה.

 

יתרון שני – עיצובים מגניבים לכל המקומות בבית

כיום אפשר ליהנות מדלתות אקורדיון המעוצבות בשלל גוונים וצורות. אפשר למצוא דלת אקורדיון מעוצבת בשלל תמונות היוצרות תמונה שלמה בסגירת הדלת ובפתיחתה, כך שהדלת מהווה סוג של תפאורה שמשתלבת היטב בחדר ובכל חלל באשר הוא.

 

יתרון שלישי ורביעי – חיסכון בכסף  והתקנה אישית – לכם זה לא עולה הרבה

דלת אקורדיון עולה זול ושווה לכל כיס. כמובן חשוב להקפיד על בחירת דלתות איכותיות העשויות מחומרים יקרים כדי להבטיח עמידות לאורך שנים ואיכות שמתבטאת גם במראה וביוקרתה של הדלת הנבחרת. אה…והכי חשוב – התקנה אישית!  הפעם לא תזדקקו לאיש מקצוע כדי להתקין דלת אקורדיון. ההתקנה קלה ומהירה. הוראות פשוטות והרי אתם הופכים בן רגע לבוב הבנאי בהתגלמותו.

 

יתרון חמישי – גמישות מצוינת לדלת

דלת אקורדיון היא דלת גמישה מאוד. אפשר להציב דלתות כאלה בכל חלל, אין צורך בגודל מסוים של חלל כי כל דלת תימצא לכל מקום שזקוקים לה בו. כל מה שצריך זה להכיר בגמישות הדלת ולבחור את הדלת שמוצאת חן בעיניכם ותשתלב היטב בחלל שלכם.  כדאי לדעת שדלת אקורדיון מתאימה לחדרי שינה, לחדרי ילדים, לחללים כמו חדרי עבודה, חדרי אמבטיה, מטבחים ולכל מקום שבו דרושה מחיצה קלה להתקנה ולשימוש בלי לתפוס מקום בחלל.