תתקדמו לדלתות אלומיניום

 

מעוניינים להחליף את דלתות הבית? יש 5 סיבות טובות לבחירת דלתות פנים מאלומיניום.

שוק דלתות הפנים התפתח רבות בשנים האחרונות וכיום קיימת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לתכנן וליצור דלתות באיכות גבוהה. אחד מחומרי הגלם המבוקשים ביותר בייצור דלתות פנים לבית זה אלומיניום.

מה מיוחד באלומיניום?

בתעשייה כבר הבינו מזמן את היתרונות הרבים של חומר גלם זה, אך בשנים האחרונות ניתן לראות שגם בתחום תכנון ועיצוב פנים של בתים ודירות גובר הביקוש למוצרים העשויים מאלומיניום. יותר ויותר משפחות בוחרות להתקין שערי אלומיניום בחניה לביתם, להזמין גדרות ודלתות כניסה לבית מאלומיניום ואף מעקות למרפסות ולמדרגות פנימיים. אותם יתרונות שהופכים שערי אלומיניום למבוקשים הם אלו אשר הופכים את האלומיניום לחומר גלם אידיאלי עבור ייצור דלתות פנים, ולא מדובר רק במחירים נוחים.

חומר גלם עמיד

הסיבה הראשונה לבחירת דלתות פנים מאלומיניום, היא שחומר זה הוא אחד החומרים העמידים ביותר בפני קורוזיה וחום. בניגוד למתכות אחרות או עצים, אשר מגיבים בצורה שלילית לספיחת מים או לחשיפה לחום, אלומיניום ידוע בעמידותו הגבוהה ולכן הוא יכול לשמש למשך שנים רבות, בלי שיהיה צורך לדאוג לחלודה בגוף הדלת ובצירים.

יציבות וחוזק

אלומיניום הוא חומר השייך למשפחת המתכות וככזה הוא מאפשר יציבות וחוזק. תכונות אלו חשובות מאד בדלתות פנים, אשר צריכות לשמש כחוצץ בטיחותי, גם כאשר פותחים וסוגרים את הדלתות בתדירות גבוהה באופן יומיומי.

בידוד ואקוסטיקה

תכונה נוספת של אלומיניום המהווה יתרון בדלתות פנים, זו היכולת ליצור בידוד ואיטום במידה הנדרשת. אלו השוהים בתוך החדר יוכלו לסגור את הדלת וכך למנוע חדירה פנימה של רעשים או הנמכת העצמה. יכולת הבידוד תאפשר לשמור על טמפרטורה קבועה בחדר.

מתכת נוחה לעיבוד

הסיבה הרביעית לבחירת דלתות פנים מאלומיניום, זו העובדה שמדובר בחומר מתכתי נוח לעיבוד. תכונה זו מאפשרת ליצור שלל עיצובים ולהציע ללקוחות מגוון סגנונות של דלתות פנים, כולל דלתות בעיצוב קלאסי, כפרי, מודרני ואף סגנון יוקרתי.

טכנולוגיות מתקדמות

הסיבה החמישית לבחירה בדלתות פנים מאלומיניום זו הטכנולוגיה המתקדמת בה ניתן לתכנן ולייצר דלתות מסוג זה. כיום, כשאתם רוצים לקנות דלתות פנים לבית, אתם מחפשים מוצר מעוצב ואסתטי, בעלת יכולת עמידות גבוהה ושחיקה נמוכה, מנגנון פתיחה וסגירה שקט ונוח, ואיכות גבוהה. את כל אלו תוכלו למצוא בדלתות אלומיניום.

מצאתם דלתות פנים מאלומיניום שאהבתם? אל תשכחו לבדוק שהדלתות נושאות תו תקן. תתחדשו!