החלפת דלתות פנים בפרויקט שיפוץ דירה

 

אם אתם עומדים לשפץ את הדירה שלכם, חשוב שתדעו שהחלפת דלתות היא דבר חשוב לא פחות משיפוץ הדירה עצמה. עם החלפת דלתות פנים בפרויקט שיפוץ דירה תוכלו לקבל בית חדיש עם דלתות חדישות במגוון צבעים, דגמים וצורות בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

חשיבות החלפת דלתות פנים בפרויקט שיפוץ דירה

לדלתות הבית חשיבה גדולה מאוד, מאחר שחלל הבית מחולק לחדרים חשוב שכל חדר יהיה עם דלת בהתאם לסוג העיצוב שבחרנו לדירה.כך שאם מדובר על עיצוב מודרני דלתת הפנים יהיו בהתאם לסוג העיצוב המודרני, ויהיו בדגמים וצבעים שמתאימים לעיצוב המודרני בין ולא עוד דלת קלאסית שאנו מכירים. התאמת סוג דלת הפנים לחלל הבית ולסוג העיצוב ששולט בבית חשובה עד מאוד. מאחר שיש לנו כמה סוגי דלתות פנים בחלל הבית יש להתאים את הדלת הנכונה לכל חדר. כך למשל, לדלת הכניסה לבית נתאים דלת כניסה שהיא רב בריח על מנת שתגן על ביתנו מפני פורצים ואנשים זרים. לדלת האמבטיה, השירותים נתאים דלת אשר יכולה לשלב בתוכה זכוכית או עץ, ואילו לשאר חדרי הבית נתאים דלת רגילה מעץ או מחומר אחר אך ללא זכוכיות במיוחד אם יש ילדים קטנים אשר משחקים ועלולים להיפצע מכך.

למה חשוב להתאים את סוג הדלת לסגנון הבית?

אם יש לכם בית בסגנון כפרי דלתות מודרניות ממש לא יתאימו לו וישברו את הסגנון הכפרי. התאמת דלת היא לא סתם עוד התאמה לחלל הבית, שמעוניינים לבצע החלפת דלתות פנים בפרויקט שיפוץ דירה עם חברת שיפוצים כמו אבן חושן שיפוץ דירות יש לקחת בחשבון אלמנטים עיצובים אשר קיימים בבית ולהתאימם לריצוף הבית, גוון הקירות, התקרות, ריהוט בבית והסגנון הכללי של הבית בין אם הוא בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי או שילוב בין הסגנונות ועוד. זכרו החלפת דלתות פנים בפרויקט שיפוץ דירה מתבצעת לעיתים רחוקות שלא כמו ריהוט או כל דבר אחר, לכן חשוב להשקיע בהן ובבחירתן ואף להתאימם לסגנון הבית. בחירת הצבע לדלתות חייבת להיות מנקודת מבט עתידית, מאחר שצבע הקירות עשוי להשתנות עם השנים ולכן נרצה דלת שמתאימה מבחינת הגוון לגוון קירות הבית. עוד דבר חשוב בעת החלפת דלתות פנים בפרויקט שיפוץ דירה היא צורת הפתיחה ותנאי החלל. יש לקחת בחשבון את התנאים הקיימים בחדר הספציפי ולא להתייחס אליו כמובן מאליו ובאופן סטנדרטי.

מה חשוב לשים לב בעת בחירת דלת מתאימה ?

בעת בחירת דלת מתאימה חשוב לשים לב לחוזק הדלת, האם היא מספיק חזקה לאותו חדר וסוגרת אותו בצורה נכונה והרמטית. האם דלת הכניסה שלנו היא חסינה ומספיק חזקה על מנת לתת לנו הגנה לאורך כל שעות היום מפני פורצים ואנשים זרים. האם היא עמידה מספיק בחלל בו הא ממוקמת. והאם כדאי לנו לבחור בדלת מבודדת נגד רעשים, קור וחום, במיוחד שמדובר על דלת הכניסה לבית. כל השאלות הללו חייבות להיות חיוביות שאנו בוחרים דלת לחדרים בביתנו.