שילוב בין דלתות פנים ומיטת ילדים

 

הילד שלכם עבר את הגיל שהוא יכול או מרגיש נוח לישון במיטת התינוק שלו? מתי באמת אפשר להגיד לזה סוף ולבחור מיטה נוחה יותר? שואלים איך בוחרים מיטות חדרי ילדים מבלי לבחור משהו שלא יהיה נוח לילד שלכם? אם עד לא מזמן הילד היה שולח את רגלו אל סורג הלול ומתגלגל החוצה, הגיע הזמן למנוע את הסכנה בבחירת מיטה קצת אחרת- מיטת ילדים קסומה אבל בעיקר בטוחה ונוחה.

דלתות מיוחדות בהתאמה למיטות חדרי ילדים

אז כשאתם צריכים לבחור מיטות חדרי ילדים, עליכם לקחת בחשבון ולתכנן את הבחירה שלכם מראש. הגיע הזמן בהחלט לעבור ממיטת תינוק למיטה גדולה יותר. מרגע שהתחלתם לחפש מיטה נוחה, חשוב להבין כי יש שם בחוץ עולם שלם של בחירות בלתי נגמרות החל מצבעים משתנים, צורות ואיכויות. יש מיטות במבצעים, קופון, יד שנייה ועוד מאידך, כל ילד מעדיף מיטה חדשה להתחיל בה את הפרק הבא של חייו. אז איך בוחרים נכון? קודם מדברים על חוות דעת כדי שאלו יעזרו לכם לספק לילד את השינה הטובה ביותר.

אלו סוגי מיטות ילדים יש בשוק המתאימות לדלתות חדרי ילדים ?

במסגרת בחירת מיטות חדרי ילדים תתקלו במיטות על קומות, מיטה וחצי, מעוצבת, מגירות נשלפות ועץ מלא. שואלים מה חשוב לוודא לפני שבוחרים מיטה? לפני שאתם בוחרים מיטות ילדים חשוב לוודא כי אכן האדם שנותן לכם שירות מתמחה בנושא בצורה הנכונה ביותר לרבות בחירת חומרים אקריליים שיכולים להקל על הניקיון ובו זמנית לספק תחושה של ביטחון לילדכם. לצד הבחירה האופנתית, ראוי ביותר לבחור מיטות בריאות, חומרים טבעיים בייצור וכמובן ללא פינות חדות המסכנות את כל השאר.

בחירת דלתות חדרי ילדים

כמו כל שאר הפריטים הקיימים בחדר הילדים גם את דלתות החדר יש להתאים לעיצוב הפנימי של חדר הילדים

כיום ישנן דלתות פנים מיוחדות לחדרי ילדים המתאימות במיוחד לקטנטנים

מדריכים רבים נכתבו בנושא וניתן למצוא באינטרנט דוגמאות לדלתות מעוצבות במיוחד לחדרי הילדים

מיטת קומות או רגילה?

מיטה על קומות היא בהחלט דבר שתמיד נשאר באופנה , אם יש לכם בית קטן וחדר קטן לילדים, זה יפתור לכם לא מעט בעיות. חוויה נעימה לשינה, כיף, חסכון משמעותי במקום ותחושה של קרבה בין ילד אחד לאחר. מאידך, אם אתם בוחרים מיטות על קומות חשוב מאוד לתת את הדעת לעניין הבטיחות כאן בגלל הגובה ומכאן לפני העיצוב חשוב לתת את הדעת על כך. מיטה רגילה שהיא גם מיטה וחצי רחבה יותר מהרגיל אך לא רחבה מדי. מיטה זו מתאימה לחדר בה ישן ילד אחד או אם החדר גדול דיה להכיל אותה. רוצים לשמור על גב הילד? בחרו מיטה מחומרים שאינם זולים יתר על המידה. מיטה זו יכולה בהחלט להתאים אבל קחו בחשבון גם את העלויות.

בחירת מיטה מעוצבת לחדר ילדים

בחירת מיטה מעוצבת חשובה לא פחות, וחשוב  לאחר ששמתם את ההדגשים על הבטיחות הן מבחינת הגובה והן מבחינת הצבעים והמרקמים, חשוב מאוד לבחור את הייחודיות. משהו שיתאים לילד, שהוא ירגיש שהוא אכן מתחבר למיטה גם בהיבט העיצובי. כמוכם, גם ילדים לא מוותרים על עניין העיצוב. מיטות מעוצבות יספקו תחושה של יוקרה – הן תעלנה קצת יותר מאידך, הן גם תהיינה נוחות אבל גם יפות ומותאמות לחדר הילדים הנבחר.